Результати

0-02-04-d800d82044e16e19e74d3d38fea5ed73ff18e4bdfcdad034325b44bb8c11aaf9_9fbe3ffa

Кравцов Гліб Евгенович

Адвокат. Член Національної асоціації адвокатів України. Заступник директора юридичного департаменту ТОВ "Рудомайн". Projectmanager (AFW Wirtschaftsakadeie Harzburg, International Management Academy World Wide New-York). Здійснюю комплексне юридичне супроводження та обслуговування діяльності фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб будь-яких форм власності (зокрема підприємств гірничодобувної, будівельної, електроенергетичної промисловості та ін.) Гнучкість підходу та направленість на досягнення поставленої мети в інтересах кожного клієнта.
2

Зеленяк Єгор Сергійович

Адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «ТЕЙС А.Г.», член Ради адвокатів Дніпропетовськоі області Впевнений, що в юридичній сфері, як і в будь-якій іншій, репутація та уміння не здобуваються за один день. Адвокат повинен бути простим і блискучим, безпосереднім та пристрасним одночасно.
4

Андріяшевська Марина Сергіївна

Народилася 03 листопада 1977 р. у м.Кривому Розі Дніпропетровської області. Адвокат, з 2011 року по теперішній час здійснює індивідуальну адвокатську діяльність. Тривалий час працювала в слідчих підрозділах МВС. Має понад 20 наукових публікацій. Брала участь у стажуваннях та семінарах за кордоном, зокрема : у Польщі, м.Сандомир, в Раді Європи, м.Страсбург, з питання «Успішного звернення до Європейського Суду з прав людини». У квітні 2019 року захистила дисертацію за темою « Ювенальна віктимологія: теоретико-правова модель», за спеціальністю «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» та здобула науковий ступінь кандидата юридичних наук. Експерт в галузі кримінального права
3

Ліфшиць Зоя Олександрівна

Практикуючий адвокат. Освіта вища юридична, закінчила Криворізький економічний інститут Київського національного економічного університету, проте працювати в сфері юриспруденції почала ще за часів навчання в інституті. з дитинства мріяла бути юристом. В 2008 році здобула статус адвоката. Веде роботу по вирішенню сімейних спорів, з якими звертаються клієнти, цивільні справи - це і спадкові справи, й житлові спори, справи по позбавленню батьківських прав, допомагає своїм клієнтам відстояти їх права. Також має в практиці й кримінальні справи. З 2019 року представляє інтереси осіб, які постраждали від домашнього насильства. В грудні 2020 року здобула сертифікат від Ради Європи за програмою «доступ жінок до правосуддя». Щороку підвищує свою професійну кваліфікацію. Веде роботу з правової грамотності через професійну сторінку в соцмережах, приймаю участь, як спеціаліст, в телепрограмі на ТРК Рудана. В своїй роботі завжди керується буквою закону та вважає, що Україна на шляху до того, щоб бути дійсно правовою державою.