Виробник року

Результати

1

ECOCHIPS_HOME

Крафтовий виробник корисних смаколиків "ecochips_home " виготовляють продукцію без цукру, без консервантів та інших шкідливих домішок. У складі лише свіжі фрукти та ягоди. Вони дуже пишаються, що їх пастилу, фркутові чіпси та цукерки їдять дітки навіть віком від 6 місяців з різних куточків країни.
2

Ольга Ярова

«eat_cheese_kr»
Підтримує та наслідує ідею здорового, корисного та натурального харчування, тому обрала для себе шлях крафтового сировара. В її арсеналі неймовірно спокусливі сири з вишуканим смаком та оригінальною подачею. Піклування про комфорт замовників у всьому - від пакування та доставки до оформлення казкових сирних подарункових наборів.
3

SLADOSTORY

Випікають смаколики з розділу «Смак дитинства», а саме: горішки та трубочки зі згущеним молоком, мурашники, а також вафельні тортики. З цих товарів виготовляють гарні подарункові набори. Вся їхня продукція готується виключно із якісних, натуральних інгредієнтів, а згущене молоко варять самі!
4

ChipsKeiK

Компанія досить молода, але вже позиціонує себе як імперія в сфері корисної їжі, так як харчуватися з ChipsKeiK можна завжди і скрізь! Має авторську партнерську програму, за допомогою якої заробе кожен!
5

Lipko

«Lipko» - це сім’я ! Домашня майстерня, де вони виготовляють пельмєшки та варенички точнісінько як у матусі - бо від початку і до сьогодні їх виготовляють матусі з любов‘ю та турботою про Вас. А всім поціновувачам вареничків вони хочуть сказати, - дуже легко обрати, коли знаєш, що - натуральні, - без консервантів , - зберігаються не більше 3х місяців! "Дякуємо що обираєте нас, бо без Вас і нас би не було" ❤️