Викладач року

Результати

1

Микола Коміссаров

Працює в Донецькому юридичному інституті МВС України, кандидат юридичних наук, доцент. Ще молодий, але з 20-річним стажем педагогічної діяльності; доволі зрілий, але з молодим серцем і душею; поборник традицій, але й адепт креативності.
2

Віталій Борщук

Займався навчанням дітей у рамках соціальних та волонтерських проектів. Зараз викладає в Комп'ютерній Академії ШАГ у напрямку навчання дітей і дорослих та працює з проектами у напрямку графіки та дизайну. Застосовує передові методики у сучасному навчальному процесі, може донести студентам всі необхідні знання в доступній та цікавій формі.
3

Нікітенко Катерина

Її професійна діяльність спонукає її рухатися вперед, долати перешкоди, а нерідко, й пересилювати себе. Як казав Г.Сковорода: "Лише той Учитель, хто живе так, як навчає". Бути разом з дітьми на одній хвилі - її кредо, а найкраща винагорода за працю - це бачити своїх учнів успішними, самостійними особистостями, які в сучасному світі, незважаючи ні на які обставини, залишаються чесними, добрими Людьми.
4

Гілязітдінова Ольга

Викладач спец дисциплін ВСП "Гірничий фаховий коледж КНУ". За час її роботи переконалася, що викладач повинен досягати успіху для того, щоб його досягали студенти, а студенти повинні досягати успіху, щоб його досягало суспільство.
5

Золотухіна Анастасія Вікторівна

Вчитель початкових класів, "Навчально-виховний комплекс "Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов - дошкільний навчальний заклад" . Життєве кредо: "Знайдіть роботу, в яку закохаєтесь, і вам більше не доведеться трудитися жодного дня в житті." Педагогічне кредо: "Навчаючи - вчуся!"❤️