ВЕЛИКЕ СЕРЦЕ РОКУ

Результати

1

«Спасённые лапки»

«Спасённые лапки» - це добрі серця, які допомагають чотириногим друзям. За короткий час, створили територію для тварин з інвалідністю, вилікували і прилаштували понад 100 тварин. Завдання рятувати, лікувати, стерилізувати і знаходити постійний дім собакам і кішкам, допомагаючи гуманно вирішувати проблему величезної кількості бездомних тварин.
2

«В Країні Милосердя»

Організація "В Країні Милосердя" існує в нашому місті більше п'яти років, протягом яких основною метою є годування та піклування про літніх людей, які знаходяться сьогодні за межою бідності. Їхні волонтери роздають безкоштовні гарячі обіди три рази на тиждень, таким чином допомагаючи нашому місту та людям.
3

«Естафета добра»

«Естафета добра» - наймолодша волонтерська організація по захисту безпритульних тварин нашого міста, діяльність якої розпочалася півроку тому. За цей час вони врятували і знайшли домівки близько 50 тваринам .
4

Лілія Кривошапкіна

Займається благодійністю більше 8 років. Повністю всіх тварин утримує зі свого особистого бюджету. Понад 100 тварин стерилізували. На даний момент на її кураторстві близько 60 тварин. По можливості допомагає дівчатам волонтерам і тим, хто сильно потребує допомоги.
5

«Best Friend»

Котодім «Best Friend» - дім, в якому живе любов. Це територія адопції, де ви можете обрати собі пухнастого друга котика чи песика. Всі тварини врятовані з вулиці і чекають своїх господарів. В проекті дві дівчини. Наразі мають під опікою 37 котів и 30 собак на прилаштування.