Турагенція Року

Результати

3

«PARTY TOUR»

Дар'я Москаленко, «PARTY TOUR» "З перемогою по життю!" Фанат своєї роботи! У туризмі з 2010 року! Головне досягнення на даний момент ЇЇ життя – агенція туристичних подорожей «PARTY TOUR» з 2014 року! Туристи - це друзі, з якими Дар’я проживає кожну їхню подорож! Міс Бездоганність 2018 – фіналістка всеукраїнскького конкурсу Miss Travel Ukraine! Працює на якість, а не на кількість! Шалено любить свою роботу! Фанат Італії, особливо Риму і острова Капрі!
2

"Каліпсо"

Агенція подорожей "Каліпсо" - це кваліфіковані фахівці, що працюють в сфері туризму вже як 11 років. Дозвольте собі заощадити час - скориставшись сервісом АГ «Каліпсо» На відміну від більшості туристичних фірм, агенція пропонує можливість в розробці індивідуального туру згідно Вашого смаку, в якому будуть враховуватися всі побажання. Адже їм під силу перетворити сувору зиму в спекотне тропічне літо, а похмуру осінь розфарбувати в яскраві кольори Сходу. місія і основна мета - це організація високоякісного і різноманітного відпочинку по всьому Світу! «Каліпсо» відкриває і перетворює світ для Вас і завдяки Вам.
1

Турагенція «TUI» 95 квартал

Турагенція «TUI» 95 квартал

10 років на ринку туризму!

Входять в TOP 30 TUI турагенцій в Україні за рейтингом туроператора TUI.

Має досвід в організації масових заходів за кордоном . Найбільша закордонна група складала 1600 осіб.

За 10 років нам довірили свій відпочинок більш ніж 20 000 туристів. Дякуємо за довіру!
photo_2021-03-19_13-50-03

Туристична Агенція «Паспарту»

30 травня 2021 року агенції «Паспарту» виповнюється 10 років. Всі ці роки, вони дбають про комфорт та безпеку вашого відпочинку, даруючи вам незабутні емоції та безцінні моменти життя. Паспарту подобається про вас піклуватися, тому що немає нічого важливішого за ваші посмішки. Вони завжди раді бачити Вас у своему теплому офісі, де залюбки готові запропонувати найкращі і найвигідніші варіанти відпочинку, пригостити запашною кавою та відпустити в подорож з подарунками. "Чекаємо вас, адже за версією провідних туроператорів, ми входимо в топ 100 кращих агентств України."
4

beTRAVEL

Туристична агенція beTRAVEL займається організацією відпочинку більш ніж у 29 напрямках. Агенцiя співпрацює з найкращими провідними туроператорами України та світу, з багатьма вітчизняними та світовими авіакомпаніями. Підбір турів здійснюється виключно з Ваших побажань та вподобань на будь-який смак та гаманець. Додатково Ви маєте можливість звернутися з питань: купівлі авіаквитків, оформленню візи страхового полісу. bETRAVEL зацікавлені у тому, щоб створити Ваш відпочинок не тільки незабутнім, але й безпечним та якісним.