Соціальний працівник року

Результати

1

Єланських Альона Юріївна

Президент Благодійної організації «МБФ «БЛАГОСЕРДЯ», в якому разом з волонтерами підтримує малозабезпечених, багатодітних, дбає про дітей-сиріт, стареньких з Будинку пристарілих, та про всіх незахищенних верств населення.
2

Магеррамова Лейла

Займається порятунком тварин більш ніж 8 років. Завдячуючи її плідній праці, знайшли свої сім’ї близько 100 тварин. Зараз у Лейли є свій домашній міні притулок під назвою «Фея», який нараховує більше 50 тварин. З них 9 котів, та є 5 собак -інвалідів з особливими потребами. Весь свій вільний час від роботи Лейла проводить з тваринами в притулку.
3

Лисиця Світлана Анатоліївна

Професійна діяльність – соціальна сфера. Надання кваліфікованої професійної допомоги жінкам, які постраждали від домашнього насильства в будь-якій формі (психологічна, економічна, фізична, сексуальна), так як насильство та боротьба з цим негативним явищем у суспільстві є актуальним питанням сьогодення. Створення атмосфери комфортності у соціумі, подолання життєвих проблем, моральна підтримка, збереження конфіденційності у роботі з особами, які постраждали від домашнього насильства.
4

Мациборко Тетяна Олександрівна

Соціальний робітник Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Саксаганському районі» КМР, з 2010 року. За період роботи виявила свої позитивні здібності в обслуговуванні та спілкуванні з підопічними. Чуйне ставлення до людей, турботу про оточуючих Тетяна Олександрівна хоче привити своїм дітям. Вона не лише гарний працівник та турботлива мати двох синів, вона є донором крові, який дарує шанс на збереження життя та одужання інших людей.
5

Романенко Ольга Григорівна

Соціальний робітник в Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Довгинцівському районі» КМР, працює за професією з 1990 року. Маючи достатньо великий досвід роботи в територіальному центрі (більше 30 років), щоденно піклуватися про людей похилого віку, осіб з інвалідністю, ветеранів війни і праці. Лише людина з великим серцем, щирою і відкритою душею, а такою і є Ольга Григорівна, такий тривалий час виконує таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу роботу.