ПРОРИВ РОКУ (ДІТИ)

Результати

3

Солдатенко Максим

Семиразовий Чемпіон України з Комбат Самозахист ICO ,багаторазовий Чемпіон областних та всеукраїнських змагань Muay Thai та K1... Боєць року 2017,2018. Переможець всеукраїнського турніру IFMA 2021. Без сумніву ви побачите його на турнірі " GLORY " мрія : стати переможцем на всесвітніх змаганнях , щоб прапор рідної країни підіймався та майорив у всьому світі .
2

Миронова Даша

Даша займається Джиу-Джитсу, вже понад 7 років. Найбільше досягнення- це перемога на Чемпіонаті Світу з джиу-жди му, що проходив у 2019 році у Румуніі. З якого Даша привезла 2 золоті медалі на користь України . Отримала відзнаку мера міста.Коли Дашуті було 10 років, вона знімалася у передачі «Круче Всех» на телеканалі "Інтер" Зараз готується до змагань, та допомагає тренеру проводити тренування , бо бачить себе й надалі у спорті.
1

Згода Мар'яна

Займається художньою гімнастикою протягом 5ти рокiв. Неоднаразова переможниця та чемпіонка мiжнародних та всеукраїнських змагань: I мiсце у IV Міжнародному турнірi з художньої гімнастики LIKO CUP (м.Київ); чемпіонка у багатоборствi та з правою з обручем у I Міжнародному турніру з художньої гімнастики "SPORT ART CUP" (м.Львів); чемпіонка у багатоборствi VI Всеукраїнському турнірi з художньої гімнастики "Олімпійські надії" (м.Запорiжжя); Призерка у V Міжнародному турнірi з художньої гімнастики "Miss Grace" 2021 р. (м.Запорiжжя); Переможниця у XX Вiдкритому турнірi з художньої гімнастики (м. Вiнниця); "Срiбна" призерка у IV Міжнародному турнірi з художньої гімнастики «Summer-Star» (м. Одеса); "Срiбна" призерка у Всеукраїнському турнірi з художньої гімнастики "Зімовi грації"(м.Кропівницький). Чемпiонка у Всеукраїнських турнірах з художньої гімнастіки ,якi проходили :у м.Нiкополь, м. Олександрiя, м. Одеса, м .Днiпро.
4

Загарій Олександр

Загарій Олександр (8 років), народився 20.08.2012 р. в м.Кривий Ріг. Найбільшим захопленням Сашка є сценічна магія, фокуси та ілюзія. В 7 років встановив 2 рекорди України як “Наймолодший в Україні фокусник з найбільшою кількістю магічних трюків” . Вступив в «Міжнародне братство магів» - IBM (International Brotherhood of Magicians, USA). Успішно прийняв участь в 49 міжнародних фестивалях творчості і мистецтв. У тридцяти (30) міжнародних фестивалях отримав найвищу нагороду “Гран-Прі”. А в 19-ти (19) міжнародних фестивалях отримав звання “Лауреат 1 ступеню”. Учасник багатьох телевізійних шоу та проектів і має багато успішних виступів на великій сцені. На данний час виконує більше, ніж 80 магічних трюків. В його колекції є ілюзіони, номери з левітацією, з вогнем та світлом, з тваринами та птахами, з хустинками та парасольками, з квітами та грошима. Магічні трюки вивчає самостійно, за допомогою книжок та інтернету. Олександр має багато інших захоплень, серед яких програмування, іноземні мови, акробатика, плавання, джиу-джитсу , художнє мистецтво. Сашко отримав запрошення та візу на навчання в Англії. Олександр мріє встановити світовий рекорд, та з часом створити свій власний театр ілюзій.
5

Нестерова Анюта

Знайомтеся - Нестерова Анюта! Ця сильна дівчинка в 1 рік пережила важку операцію на відкритому серці. Вона мініатюрна й у свої 6 років, зріст Дюймовочки всього лише 98 см. Але це не завадило їй стати неодноразовим золотим призером України зї східної хореографії та конкурсах краси. На її рахунку 12 медалей, 5 кубків і 6 корон. Вона приклад того, як не варто опускати руки й піддаватися ударам долі. Боріться до останнього! Майбутнє наших діток - в наших руках! Вони цього заслуговують!