Підприємець Року

Результати

Рабенюк Андрій Миколайович

Підприємець Громадський діяч, ініціатор та втілювач проектів по створенню комфортних відкртих просторів для спілкування, відпочинку та дозвілля за власні кошти.
2

Волкова Нуне

Займається підприємництвом з 2013 року. З початковим капіталом в 300 у.е вона змогла розвинути та масштабувати свій бизнес до якісно нового рівня. Під її керівництвом магазини в Києві, Кривому Розі, а також єдине в Кривому Розі масове виробництво верхнього одягу. Окрім підприємницької діяльності вона активно займається благодійністю.

Попович Руслан

Засновник компанії Ультра Меблі. Підприємець з Кривого Рогу, який любить життя, свою справу і гарно , а головне креативно продає свою продукцію.
4

Панченко Тетяна

Надзвичайна жінка, тендітна краса якої межує з вольовим характером та вмінням приймати геніальні стратегічні рішення. Її нескорена зонвішнім впливом енергія та чарівність надихає на досягнення будь-кого, хто з нею знайомий, а безмежна мрійливість дозволяє долати найнесподіваніші горизонти, які ще вчора були фантастичними та завдяки її впевненості стали реальністю.
5

Марина Файніцька

Рік тому на початку пандемії відкрила маленьку крамницю корисних продуктів, яка за рік виросла до окремого магазину, з якого щоденно відправляють сотні посилочок по всій Україні. Вона не збирається зупинятися і мріє про ресторан кето-їжі у Кривому Розі!