Результати

Шиптенко Богдан

Художник - Шиптенко Богдан Шиптенко Богдан - художник аквареліст міських пейзажів і фігуративного живопису. У своїх роботах він обєднав акварельний живопис і графіку. Роботи художника вирізняються з поміж інших своїм впізнаваним стилем і неповторністю сюжетів. Поклик його робіт - показати світ яким він є насправді і визивати у людей найприємніші ємоції від мистецтва За плечима освіта магістра і тривала виставкова діяльність у різних куточках країни. Картини художника є в часних колекціях таких країн як: ОАЕ, США, Канада, Франція, Лондон, Словенія, та ін. Співпрацює з компанією The O Walpapers у якості художника і графічного дизайнера. Були проекти з такими компаніями як: Volkswagen, Renault, Епіцентр.

Lisnik

Молодий перспективний артист і музикант , який втілює свою заповітну мрію. З дитинства пов'язав своє життя з музикою , але обставини змусили відкласти улюблену справу на другий план - довелося працювати вантажником та поїхати на заробітки в Польщу на будівництво. Тепер, повернувшись додому у 2020р зрозумів, що більше не може зраджувати мрії. Відтепер працює тільки над музикою. За пів року зняв найякісніший кліп у Кривому Розі на пісню "Котят", записав танцювальний хіт "Золотым", дав два інтерв'ю на громадському телебаченні, відіграв два успішні концерти і це тільки початок..
4

Бєльський Сергій

Артист, режисер Криворізького академічного міського театру музично-пластичних мистецтв «Академія руху», заслужений діяч мистецтв України.

Тимур Зеленяк

Юний піаніст віртуоз. Переможець та призер багатьох міжнародних та укрїнських конкурсів. Творчій та життєрадісний юнак.