МЕДИЧНИЙ ПРАЦІВНИК РОКУ

Результати

4

Бортнік Вікторія Григорівна

Після закінчення Криворізького медичного училища працює медичною сестрою-анастезисткою майже 30 років. Починала свою трудову діяльність в 1-й міській лікарні, у 2002 році прийшла працювати до Криворізького міського клінічного пологового будинку № 1, який є особливо важливим і самим головним для людей - тут отримують батьки дітей. Для Вікторії Григоріївни - це улюблена робота! Вже 13 років займє посаду старшої медичної сестри анестезіологічного відділення - це теж відповідальна праця: згуртовувати колектив, навчати працювати та надихати молодь, бути їм наставником, другом, помічником і прикладом, щоб у відділенні завжди панувало взаєморозуміння, ввічливість та відданість кожного співробітника своїй справі.
0-02-0a-8fc6dcc061db56106668436a0944e1608d0bdb57acbb99cd4055159cbab40f66_d93d4c81

Рябінкін Ілля Михайлович

Лікар - оториноларинголог. Власник приватного лор-кабінету. Займається просвітницькою діяльністю серед населення, для оптимізації лікування та діагностики лор захворювань. Волонтерська допомога постраждалим жителям сходу України під час воєних дій. Служитель церкви. Прихильник методів лікування і діагностики, що використовуються у доказовій медицині.
1

Мажугівський Олег Францович

Хірург-гінеколог 5 міської лікарні (м.Кривий Ріг). Спеціалізується на: - гінекологічні захворювання, - гінекологічна хірургія. Закінчив Вінницький медичний інститут. З 1997 року працює в 5 міській лікарні
3

Пироженко Сергій Олександрович

Хірург вищої категорії, завідувач хірургічним відділенням медичного центру «МЕДІКОМ КРИВБАС» Сергій Олександрович – фахівець з 25-річним хірургічним стажем, експерт в лапароскопічної хірургії. Спеціалізується на лікуванні різноманітних хірургічних захворюваннях із застосуванням сучасних лапароскопічних методик, зокрема: гриж черевної стінки, захворювань печінки та жовчного міхура, діафрагмальних гриж. В РОБОТІ ДОТРИМУЄТЬСЯ П'ЯТИ ПРИНЦИПІВ 1. Головний принцип лікаря: Primum noli nocere (перш за все не нашкодь) 2. Інформований пацієнт — задоволений пацієнт 3. Лікарський професіоналізм — гарантія безпеки пацієнта 4. Не лікувати неіснуючих хвороб і не робити непотрібних і необгрунтованих призначень 5. Дотримання Клятви Гіппократа.

Яковіді Яков Анатолійович

Професіонал у сфері загальної та пластичної хірургії, з успішним досвідом роботи більше, ніж 13 років. У минулому - випускник Запорізького державного медичного університету, за часів сьогодення - практикуючий хірург, чия кваліфікація у сучасних методах і технологіях постійно зростає. Яков Анатолійович - поважна особа серед колег, яку обожнюють вдячні пацієнти та завжди підтримує любляча, велика родина.