ФОТОГРАФ РОКУ

Результати

2

Браверман Юлія

Дуже емоційний фотограф, її роботи наповнені самими позитивними емоціями, вона має свій неповторний стиль, і свою особисту харизму. В її роботах життя, настрій, душа. 10 років роботи в весільної та сімейної фотографії. По всій Україні і далеко за її межами
3

Kari Shu

Fashion фотограф, б'юті і портретний фотограф, директор модельної агенції Kari Models, її роботи опубліковані в десятках закордронніх журналах (Magnet, Mob, VZSN, Stylecruze, Malvie, LIKE A LION, Only Child, і інші). Улюблена фраза на зйомці з клієнтами «Розслабся і одержуй задоволення, я все зроблю за тебе» (позування клієнта на зйомці - робота фотографа).
4

Dasha Priymachuk

«Без лишних слов, душевная фотография это про меня!»
5

Марина Бєлова

Марібелла... Якщо звернешся до неї, то отримаєш не лише зйомку, а ще й море позитивних ємоцій Отримує величезне задоволення від того, як відкриваються її дівчата під час процесу спілкування і фотографування. Любить, вміє, практикує підкреслити всі ваші принади, як требаю Практикує зйомку, як прийом психотерапії Цінує кожну мить і не любить сидіти без діла Посилає всім промінчики світла і добра.

Іванов Богдан

"Я людський фотограф. Фотографiя як iсторiя моменту схожа на кiно."