ДИТЯЧИЙ КОЛЕКТИВ РОКУ

Результати

1

Народний художній колектив театр сучасної хореографії «АЛЕГРО»

Це велика, дружня, згуртована творча родина, де від результату кожного залежить успіх усіх. Колектив є багаторазовим володарем Гран-прі Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів-конкурсів хореографічного мистецтва: Україна, Болгарія, Туреччина.
2

Колектив сучасної хореографії «RIVIERA»

Це справжня, дружня родина. Більше пів сотні яскравих, талановитих дітей відвідують колектив. Вихованці колективу успішно демонструють свою майстерність на міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських конкурсах , за що відзначені кубками, дипломами та медалями. Діючі керівники колективу - Медведєва Юлія Олександрівна , Корякіна Валентина Михайлівна.
3

Колектив спеціалізованої студії східної хореографії «Diada(A)dance»

Це велика творча родина, що складається з багатьох учениць семи філій у Кривому Розі. Вже третій рік поспіль студія продовжує свою діяльність у вихованні майбутніх зірочок та чемпіонів bellydance. Учениці студії «Diada(A)dance» входять до складу всесвітньої унії мистецтва та культури, представляючи місто на різноманітних танцювальних конкурсах по всім регіонам України!
4

Школа сучасного танцю FREE POINT

Танцювальна школа існує з 2019 року на чолі з художнім керівником ЮЛІЄЮ ГРЕЖИНЕЦЬ. Школа сучасного танцю FREE POINT – це струнка система естетичного виховання та осягнення хореографічного мистецтва, діяльність якої спрямована на якість роботи та високий професіоналізм. Учнями Школи є діти віком від 3-х років. Наразі колектив налічує близько 200 дітей.
5

Dance Unity

Це об‘єднання кожної дитини у світ танцю. Вони молода команда з 80-ти дітей, котра за свої 3 роки досягла чималих успіхів. Благодійні проекти, фестивалі, шоу-постанови, міські свята. Ми - за розвиток, індивідуальність та ідею.